PTS641SM31SMTR2LFS
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTS641SM31SMTR2LFS
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Duomenų lapai: PTS641SM31SMTR2LFS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PTS641SM31SMTR2LFS specifikacijos
Dalies numeris PTS641SM31SMTR2LFS Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 305967 pcs Duomenų lapas PTS641SM31SMTR2LFS.pdf
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungti keliones 0.20mm
Perjungti funkciją Off-Mom Serija PTS641
Pakuotė Cut Tape (CT) Kontūrai 6.30mm x 6.30mm
Kiti vardai *PTS641SM31SMTR2LFS
CKN10811CT
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Darbo jėga 160gf Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos - Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.05A @ 12VDC Grandinė SPST-NO
Pavaros tipas Standard Pavaros kryptis Top Actuated
Pavaros medžiaga - Pavaros ilgis, dešinysis kampas -
Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus 3.10mm