PTS635SH43SMTRLFS
C&KC&K
PTS635SH43SMTRLFS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTS635SH43SMTRLFS
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Duomenų lapai: PTS635SH43SMTRLFS.pdf
  • Pranešimas
PTS635SH43SMTRLFS specifikacijos
Dalies numeris PTS635SH43SMTRLFS Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 241993 pcs Duomenų lapas PTS635SH43SMTRLFS.pdf
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungti keliones -
Perjungti funkciją Off-Mom Serija PTS635
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kontūrai 6.10mm x 3.70mm
Kiti vardai CKN10955TR
PTS635SH43SMTR LFS
PTS635SH43SMTRLFS-ND
Y96L253F1FP LFS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Darbo jėga 200gf Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 20,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos - Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.05A @ 12VDC Grandinė SPST-NO
Pavaros tipas Rectangular Button Pavaros kryptis Top Actuated
Pavaros medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Pavaros ilgis, dešinysis kampas -
Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus 4.30mm