PTS125VJK73LFS
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTS125VJK73LFS
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PTS125VJK73LFS specifikacijos
Dalies numeris PTS125VJK73LFS Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194472 pcs Duomenų lapas
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti keliones -
Perjungti funkciją Off-Mom Serija PTS125
Pakuotė Tube Kontūrai 12.00mm x 12.00mm
Kiti vardai PTS125VJK73 LFS
Y96J134K0FP LFS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Darbo jėga 260gf Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 200,000 Cycles
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos -
Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.05A @ 12VDC
Grandinė SPST-NO Pavaros tipas Plunger for Cap
Pavaros kryptis Side Actuated Pavaros medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT)
Pavaros ilgis, dešinysis kampas 7.30mm Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PTS127
PTS127
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: TRF SGN,24X18,RA-AL, SPD LMT 65
Sandelyje: 1041 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PTS125VK85
PTS125VK85
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V