LCGGV6A10LCE
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LCGGV6A10LCE
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V
Duomenų lapai: LCGGV6A10LCE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LCGGV6A10LCE specifikacijos
Dalies numeris LCGGV6A10LCE Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7723 pcs Duomenų lapas LCGGV6A10LCE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-Mom Serija LC
Atsikratyti jėgos 6.000gf Pretravel 0.140" (3.6mm)
Pakuotė Bulk Overtravel 0.029" (0.74mm)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Darbo pozicija 0.560" (14.2mm)
Darbo jėga 48gf Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 6,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.034" (0.86mm)
Dabartinis įvertinimas 5A (AC) Grandinė SPDT
Pavaros tipas Lever, Roller
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LCGGV6A10RC
LCGGV6A10RC
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V
Sandelyje: 15653 pcs
parsisiųsti: LCGGV6A10RC.pdf
RFQ
LCGGM1T10JY
LCGGM1T10JY
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 125V
Sandelyje: 15074 pcs
parsisiųsti: LCGGM1T10JY.pdf
RFQ
LCGGV6A10LC
LCGGV6A10LC