LCGGM1T10JCE
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LCGGM1T10JCE
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Duomenų lapai: LCGGM1T10JCE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
LCGGM1T10JCE specifikacijos
Dalies numeris LCGGM1T10JCE Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15326 pcs Duomenų lapas LCGGM1T10JCE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Nutraukimo stilius Wire Leads
Perjungti funkciją On-Mom Serija LC
Atsikratyti jėgos 6.000gf Pretravel 0.140" (3.6mm)
Pakuotė Bulk Overtravel 0.029" (0.74mm)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Darbo pozicija 0.340" (8.6mm)
Darbo jėga 48gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 6,000 Cycles
Diferencinė kelionė 0.035" (0.9mm) Dabartinis įvertinimas 10A (AC)