KSC421V30ACT3.17
C&KC&K
KSC421V30ACT3.17 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KSC421V30ACT3.17
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V
Duomenų lapai: KSC421V30ACT3.17.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KSC421V30ACT3.17 specifikacijos
Dalies numeris KSC421V30ACT3.17 Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4353 pcs Duomenų lapas KSC421V30ACT3.17.pdf
Nutraukimo stilius SMD (SMT) Tab Perjungti keliones 0.375mm
Perjungti funkciją Off-Mom Serija KSC
Pakuotė Bulk Kontūrai 7.40mm x 6.90mm
Kiti vardai *KSC421V30ACT3.17
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbo jėga 170gf Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 300,000 Cycles
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos -
Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Surface Mount, Right Angle Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.05A @ 32VDC
Grandinė SPST-NO Pavaros tipas Standard
Pavaros kryptis Side Actuated Pavaros medžiaga -
Pavaros ilgis, dešinysis kampas 3.17mm Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KSC422J 70SH LFS
KSC422J 70SH LFS
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V