KSC421 V30 ACT2.95 LFS
C&KC&K
KSC421 V30 ACT2.95 LFS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KSC421 V30 ACT2.95 LFS
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V
Duomenų lapai: 1.KSC421 V30 ACT2.95 LFS.pdf2.KSC421 V30 ACT2.95 LFS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KSC421 V30 ACT2.95 LFS specifikacijos
Dalies numeris KSC421 V30 ACT2.95 LFS Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 150100 pcs Duomenų lapas 1.KSC421 V30 ACT2.95 LFS.pdf2.KSC421 V30 ACT2.95 LFS.pdf
Nutraukimo stilius SMD (SMT) Tab Perjungti keliones 0.375mm
Perjungti funkciją Off-Mom Serija KSC
Pakuotė Bulk Kontūrai 7.40mm x 6.90mm
Kiti vardai *KSC421 V30 ACT2.95 LFS
*KSC421V30ACT2.95LFS
KSC421 V30 ACT 2.95 LFS
KSC421V30ACT2.95LFS
Y31A21442FP LFS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbo jėga 170gf Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 300,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos - Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Surface Mount, Right Angle
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.05A @ 32VDC Grandinė SPST-NO
Pavaros tipas Standard Pavaros kryptis Side Actuated
Pavaros medžiaga - Pavaros ilgis, dešinysis kampas 2.95mm