A12503RNMCQ
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A12503RNMCQ
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY 8POS 2.5A 125V
Duomenų lapai: A12503RNMCQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A12503RNMCQ specifikacijos
Dalies numeris A12503RNMCQ Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH ROTARY 8POS 2.5A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21546 pcs Duomenų lapas A12503RNMCQ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Serija A
Panel Cutout Matmenys Circular - 9.80mm Dia Kiti vardai *A12503RNMCQ
A12503RNMCQ-ND
CKN11288
Darbo jėga - Pozicijų skaičius 8
Skaičius lenkų denio 1 Denių skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Indeksas sustoja Fixed funkcijos Modular Base
Išsamus aprašymas Rotary Switch 8 Position SP8T 2.5A (AC), 350mA (DC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Gylis už kolektoriaus 14.48mm
Dabartinis įvertinimas 2.5A (AC), 350mA (DC) Susisiekite su laiku Non-Shorting (BBM)
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag) Susisiekite su Finish Silver
Circuit už denio SP8T Metimo kampas 45°
Pavaros tipas Flatted (6.35mm Dia) Pavaros ilgis 9.53mm
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A12505RNZBK
A12505RNZBK
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH ROTARY 8POS 0.4VA 20V
Sandelyje: 9584 pcs
parsisiųsti: A12505RNZBK.pdf
RFQ
A12503RNCG
A12503RNCG
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH ROTARY 8POS 2.5A 125V