8121J83CGE22
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8121J83CGE22
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Duomenų lapai: 8121J83CGE22.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
8121J83CGE22 specifikacijos
Dalies numeris 8121J83CGE22 Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7109 pcs Duomenų lapas 8121J83CGE22.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 120V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-Mom Serija 8020
Panel Cutout Matmenys Rectangular - 15.24mm x 12.70mm Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -30°C ~ 75°C Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos Tactile Feedback
Dabartinis įvertinimas 1A (AC/DC) Spalva - pavara / kamštis Black