7201J10CQE2
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7201J10CQE2
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Duomenų lapai: 1.7201J10CQE2.pdf2.7201J10CQE2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
7201J10CQE2 specifikacijos
Dalies numeris 7201J10CQE2 Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7977 pcs Duomenų lapas 1.7201J10CQE2.pdf2.7201J10CQE2.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 120V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija 7000 Panel Cutout Matmenys Rectangular - 34.92mm x 16.46mm
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 100,000 Cycles
Išsamus aprašymas Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Flange Dabartinis įvertinimas 5A (AC/DC)
Spalva - pavara / kamštis Black Grandinė DPDT
Pavaros tipas Concave (Curved) Pavaros žymėjimas No Marking
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7201A X4P500
7201A X4P500
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 2PR 24AWG SHLD
Sandelyje: 128 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: RIGHT ANGLE GUIDE PIN-MODULE
Sandelyje: 5141 pcs
parsisiųsti: 72019-102.pdf
RFQ
7201J10ZQE2
7201J10ZQE2
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Sandelyje: 8436 pcs
parsisiųsti: 7201J10ZQE2.pdf
7201B
7201B
Gamintojai: Electroswitch
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 20A 125V
parsisiųsti: 7201B.pdf
7201D
7201D
Gamintojai: Electroswitch
parsisiųsti: 7201D.pdf
7201J11CBE12
7201J11CBE12
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V
parsisiųsti: 7201J11CBE12.pdf
7201C
7201C