7108TZQE22
C&KC&K
C&K
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7108TZQE22
Gamintojas / Gamintojas: C&K
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Duomenų lapai: 7108TZQE22.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
7108TZQE22 specifikacijos
Dalies numeris 7108TZQE22 Gamintojas C&K
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7233 pcs Duomenų lapas 7108TZQE22.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 120V
Nutraukimo stilius Solder Lug Perjungti funkciją On-Mom
Serija 7000 Panel Cutout Matmenys Circular - 11.91mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Black Actuator Elektros gyvenimas 40,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Panel Mount Dabartinis įvertinimas 5A (AC/DC)
Grandinė SPDT Įvorės sriegis 15/32-32
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass
Pavaros ilgis 17.45mm
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7108TZQE
7108TZQE
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Sandelyje: 16502 pcs
parsisiųsti: 7108TZQE.pdf
RFQ
Gamintojai: Fluke Electronics
apibūdinimas: ADJUSTABLE PROBE HOLDING FIXTURE
Sandelyje: 1096 pcs
parsisiųsti: 7109-2027.pdf
RFQ
7108TZ3QE
7108TZ3QE
Gamintojai: C&K
parsisiųsti: 7108TZ3QE.pdf
7108W 003250
7108W 003250