UP1B-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-1R5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UP1B-1R5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 4.2A 20 MOHM SMD
Duomenų lapai: UP1B-1R5-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
UP1B-1R5-R specifikacijos
Dalies numeris UP1B-1R5-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 4.2A 20 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88494 pcs Duomenų lapas UP1B-1R5-R.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Ekranavimas Unshielded Serija UNI-PAC™
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai UP1B-1R5
UP1B-1R5-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.5µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 4.2A 20 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 20 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 4.2A
Dabartinis - sodrumas 4.5A