TV1840-3R0606-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TV1840-3R0606-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TV1840-3R0606-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CAP, 3.0V, 60F
Duomenų lapai: TV1840-3R0606-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TV1840-3R0606-R specifikacijos
Dalies numeris TV1840-3R0606-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CAP, 3.0V, 60F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6704 pcs Duomenų lapas TV1840-3R0606-R.pdf
Įtampa - Įvertinta 3V Tolerancija -10%, +30%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.728" Dia (18.50mm)
Serija TV Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 283-4673
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 mOhm Išsamus aprašymas 60F (EDLC) Supercapacitor 3V Radial, Can 13 mOhm 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 60F