TR3-S505-V-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TR3-S505-V-15-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 15A 250V 5X20MM
Duomenų lapai: TR3-S505-V-15-R.pdf
  • Pranešimas
TR3-S505-V-15-R specifikacijos
Dalies numeris TR3-S505-V-15-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 15A 250V 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5994 pcs Duomenų lapas TR3-S505-V-15-R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija S505 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Dabartinis įvertinimas 15A