TR2-S505H-V-500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2-S505H-V-500-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TR2-S505H-V-500-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 500MA 600VAC 400VDC
Duomenų lapai: TR2-S505H-V-500-R.pdf
  • Pranešimas
TR2-S505H-V-500-R specifikacijos
Dalies numeris TR2-S505H-V-500-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERAMIC 500MA 600VAC 400VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59725 pcs Duomenų lapas TR2-S505H-V-500-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Serija S505H
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.188 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.507 Ohms Dabartinis įvertinimas 500mA