TR2-S505H-V-1.25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2-S505H-V-1.25-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TR2-S505H-V-1.25-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CERM 600VAC/400VDC 5X20
Duomenų lapai: TR2-S505H-V-1.25-R.pdf
  • Pranešimas
TR2-S505H-V-1.25-R specifikacijos
Dalies numeris TR2-S505H-V-1.25-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CERM 600VAC/400VDC 5X20 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51990 pcs Duomenų lapas TR2-S505H-V-1.25-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Serija S505H
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial) Kiti vardai TR2-S505H-V-1-25-R
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2.22
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.108 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -