TR2/1025TD3.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2/1025TD3.5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TR2/1025TD3.5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 3.5A 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: TR2/1025TD3.5-R.pdf
  • Pranešimas
TR2/1025TD3.5-R specifikacijos
Dalies numeris TR2/1025TD3.5-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BRD MNT 3.5A 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87196 pcs Duomenų lapas TR2/1025TD3.5-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.405" L x 0.109" W x 0.109" H (10.29mm x 2.77mm x 2.77mm) Serija BRICK 1025TD
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block Kiti vardai TR2-1025TD3-5-R
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 43.33
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.027 Ohms
Dabartinis įvertinimas 3.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL