TR1/6125TD750-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR1/6125TD750-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TR1/6125TD750-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 750MA 125VAC 60VDC
Duomenų lapai: TR1/6125TD750-R.pdf
  • Pranešimas
TR1/6125TD750-R specifikacijos
Dalies numeris TR1/6125TD750-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BRD MNT 750MA 125VAC 60VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92007 pcs Duomenų lapas TR1/6125TD750-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 60V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) Serija BRICK 6125TD
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block Kiti vardai TR1-6125TD750-R
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1.07
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.235 Ohms
Dabartinis įvertinimas 750mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL