TR1/6125TD1.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR1/6125TD1.5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TR1/6125TD1.5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 60VDC
Duomenų lapai: TR1/6125TD1.5-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TR1/6125TD1.5-R specifikacijos
Dalies numeris TR1/6125TD1.5-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 60VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93778 pcs Duomenų lapas TR1/6125TD1.5-R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 60V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) Serija BRICK 6125TD
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block Kiti vardai 283-3218-1
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2.35
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.063 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TR1/6125TD1-R
TR1/6125TD1-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 1A 125VAC 60VDC SMD
Sandelyje: 89615 pcs
parsisiųsti: TR1/6125TD1-R.pdf
RFQ
TR1/6125TD3.5-R
TR1/6125TD3.5-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 3.5A 125VAC 60VDC
Sandelyje: 100040 pcs
parsisiųsti: TR1/6125TD3.5-R.pdf
RFQ
TR1-01
TR1-01
Gamintojai: Copal Electronics
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NO 10MA 12V