SPJ-4B175
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPJ-4B175
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 175A 1KV RADIAL BEND
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SPJ-4B175 specifikacijos
Dalies numeris SPJ-4B175 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 175A 1KV RADIAL BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5429 pcs Duomenų lapas
Dydis / Matmenys 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) Serija Semitron™ SPJ