SD6030-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6030-100-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SD6030-100-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 9.3UH 2.15A 65 MOHM
Duomenų lapai: SD6030-100-R.pdf
  • Pranešimas
SD6030-100-R specifikacijos
Dalies numeris SD6030-100-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 9.3UH 2.15A 65 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87558 pcs Duomenų lapas SD6030-100-R.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija SD6030
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 513-1475-2
SD6030100R
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 9.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 9.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.15A 65 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 65 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.15A
Dabartinis - sodrumas 1.3A