SD6020-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6020-101-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SD6020-101-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 420MA 1.2 OHM
Duomenų lapai: SD6020-101-R.pdf
  • Pranešimas
SD6020-101-R specifikacijos
Dalies numeris SD6020-101-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 100UH 420MA 1.2 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54438 pcs Duomenų lapas SD6020-101-R.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija SD6020
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 513-1470-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 420mA
Dabartinis - sodrumas 360mA