RDF200J-4
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RDF200J-4
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas SWITCH 200A J 4P UL98
Duomenų lapai: 1.RDF200J-4.pdf2.RDF200J-4.pdf
Akcijų būklė 92 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RDF200J-4 specifikacijos
Dalies numeris RDF200J-4 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas SWITCH 200A J 4P UL98 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 92 pcs Duomenų lapas 1.RDF200J-4.pdf2.RDF200J-4.pdf
Įtampa 600V Įveskite Switch
Serija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Dabartinis 200A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RDF600J-3
RDF600J-3
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH 600A J 3P UL98
Sandelyje: 54 pcs
parsisiųsti: RDF600J-3.pdf
RFQ
RDF5072WS24
RDF5072WS24
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 50W
Sandelyje: 958 pcs
parsisiųsti: RDF5072WS24.pdf
RFQ
RDF1
RDF1
Gamintojai: RF Solutions
apibūdinimas: RECEIVER/DECODER 433MHZ RF