R60100-1STR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R60100-1STR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
R60100-1STR specifikacijos
Dalies numeris R60100-1STR Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5136 pcs Duomenų lapas
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija R600 Orientacija -
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 1.34" Dia x 7.88" L (34mm x 200mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 100A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 100A