R60030-3PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R60030-3PR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: R60030-3PR.pdf
  • Pranešimas
R60030-3PR specifikacijos
Dalies numeris R60030-3PR Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4641 pcs Duomenų lapas R60030-3PR.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate
Serija R600 Orientacija -
Grandinių skaičius 3 Montavimo tipas Chassis Mount
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.81" Dia x 5" L (20.6mm x 127mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 30A