R25600-1STR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R25600-1STR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 250V 600A CHASSIS
Duomenų lapai: R25600-1STR.pdf
  • Pranešimas
R25600-1STR specifikacijos
Dalies numeris R25600-1STR Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BLOK CART 250V 600A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5238 pcs Duomenų lapas R25600-1STR.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija R250 Orientacija -
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 2.59" Dia x 10.38" L (65.8mm x 263.5mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 600A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 600A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R2580
R2580
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: RECTIFIER
Sandelyje: 5641 pcs
parsisiųsti: R2580.pdf
RFQ
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: RECTIFIER
Sandelyje: 5522 pcs
parsisiųsti: R2540.pdf
RFQ
R25200-1STR
R25200-1STR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS