R25030-3PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R25030-3PR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: R25030-3PR.pdf
  • Pranešimas
R25030-3PR specifikacijos
Dalies numeris R25030-3PR Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5994 pcs Duomenų lapas R25030-3PR.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate
Serija R250 Orientacija -
Grandinių skaičius 3 Montavimo tipas Chassis Mount
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 30A