R25030-1PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
R25030-1PR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R25030-1PR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: R25030-1PR.pdf
  • Pranešimas
R25030-1PR specifikacijos
Dalies numeris R25030-1PR Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4865 pcs Duomenų lapas R25030-1PR.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate
Serija R250 Kiti vardai 283-3113
R25030-1PR-ND
R250301PR
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Class R Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Dabartinis įvertinimas 30A Kontaktinė medžiaga -