MPI4020V2-1R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4020V2-1R2-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPI4020V2-1R2-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 1.2UH 6.5A 28 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.MPI4020V2-1R2-R.pdf2.MPI4020V2-1R2-R.pdf
  • Pranešimas
MPI4020V2-1R2-R specifikacijos
Dalies numeris MPI4020V2-1R2-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 1.2UH 6.5A 28 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109055 pcs Duomenų lapas 1.MPI4020V2-1R2-R.pdf2.MPI4020V2-1R2-R.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija MPI40-V2
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard, 2 Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Metal Composite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 52MHz
Išsamus aprašymas 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 28 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC rezistorius (DCR) 28 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 6.5A Dabartinis - sodrumas 6.8A