MPI4015V2-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4015V2-1R5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPI4015V2-1R5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 4.8A 45 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.MPI4015V2-1R5-R.pdf2.MPI4015V2-1R5-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MPI4015V2-1R5-R specifikacijos
Dalies numeris MPI4015V2-1R5-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 4.8A 45 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70602 pcs Duomenų lapas 1.MPI4015V2-1R5-R.pdf2.MPI4015V2-1R5-R.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
Ekranavimas Shielded Serija MPI40-V2
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard, 2 Lead
Kiti vardai 283-4708-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Composite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 48MHz
Išsamus aprašymas 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 4.2A 90 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC rezistorius (DCR) 90 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.2A Dabartinis - sodrumas 4.6A