LP20221507
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP20221507
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375"
Duomenų lapai: LP20221507.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
LP20221507 specifikacijos
Dalies numeris LP20221507 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17898 pcs Duomenų lapas LP20221507.pdf
Vielos matuoklis 12-22 AWG Įtampos įvertinimas 150V
Geriausias nutraukimas Screws with Captive Plate Terminalo varžto medžiaga Steel
Terminalo varžto apdaila - Terminalo bloko tipas Barrier Block
Serija LP2000 Pikis 0.375" (9.53mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Wire įrašų skaičius 15 Eilučių skaičius 1
Grandinių skaičius 15 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Medžiaga - izoliacija Thermoplastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Dabartinis įvertinimas 30A