KW-5R5C684H-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KW-5R5C684H-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CAP, 0.68F, 5.5V, KW SERIES, SHO
Duomenų lapai: KW-5R5C684H-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
KW-5R5C684H-R specifikacijos
Dalies numeris KW-5R5C684H-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CAP, 0.68F, 5.5V, KW SERIES, SHO "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 21795 pcs Duomenų lapas KW-5R5C684H-R.pdf
Įtampa - Įvertinta 5.5V Tolerancija -20%, +80%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.846" Dia (21.50mm)
Serija PowerStor KW Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.348" (8.85mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 Ohm @ 1kHz Išsamus aprašymas 680mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 30 Ohm @ 1kHz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 680mF