KSR-2R8334-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
KSR-2R8334-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KSR-2R8334-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas CAP 330MF -20% +80% 2.8V SMD
Duomenų lapai: KSR-2R8334-R.pdf
  • Pranešimas
KSR-2R8334-R specifikacijos
Dalies numeris KSR-2R8334-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas CAP 330MF -20% +80% 2.8V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5911 pcs Duomenų lapas KSR-2R8334-R.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.8V Tolerancija -20%, +80%
Nutraukimas SMD (SMT) Tabs Dydis / Matmenys 0.268" Dia (6.80mm)
Serija PowerStor KSR Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Coin, Thin Terminals - Same Sides Kiti vardai 283-3018
KSR2R8334R
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 Ohm @ 1kHz
Išsamus aprašymas 330mF (EDLC) Supercapacitor 2.8V Coin, Thin Terminals - Same Sides 200 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C Talpa 330mF