J60030-2PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: J60030-2PR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: J60030-2PR.pdf
  • Pranešimas
J60030-2PR specifikacijos
Dalies numeris J60030-2PR Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5160 pcs Duomenų lapas J60030-2PR.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate
Serija J600 Orientacija -
Grandinių skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.81" Dia x 2.25" L (20.6mm x 57.2mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class J
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 30A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
J60030-2SR
J60030-2SR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Sandelyje: 1593 pcs
parsisiųsti: J60030-2SR.pdf
RFQ
J60030-3P
J60030-3P
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
Sandelyje: 4736 pcs
parsisiųsti: J60030-3P.pdf
RFQ