HCM1A1707-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A1707-8R2-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCM1A1707-8R2-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 8.2UH 17.0A SMD
Duomenų lapai: HCM1A1707-8R2-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HCM1A1707-8R2-R specifikacijos
Dalies numeris HCM1A1707-8R2-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 8.2UH 17.0A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21945 pcs Duomenų lapas HCM1A1707-8R2-R.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
Ekranavimas Shielded Serija HCM1A
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai 283-4771-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 8.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 8.2µH Shielded Inductor 12A 8.7 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 8.7 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 12A Dabartinis - sodrumas 16A