HCM1A1707-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A1707-1R5-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCM1A1707-1R5-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 46.0A SMD
Duomenų lapai: HCM1A1707-1R5-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
HCM1A1707-1R5-R specifikacijos
Dalies numeris HCM1A1707-1R5-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 46.0A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22602 pcs Duomenų lapas HCM1A1707-1R5-R.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
Ekranavimas Shielded Serija HCM1A
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai HCM1A1707-1R5 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.5µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.5µH Shielded Inductor 25.5A 2.25 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 2.25 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 25.5A Dabartinis - sodrumas 46A