HCM1A1104-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A1104-4R7-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCM1A1104-4R7-R
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 9.0A SMD
Duomenų lapai: HCM1A1104-4R7-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
HCM1A1104-4R7-R specifikacijos
Dalies numeris HCM1A1104-4R7-R Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 9.0A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60255 pcs Duomenų lapas HCM1A1104-4R7-R.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm)
Kiti vardai HCM1A1104-4R7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 4.7µH Shielded Inductor 6.5A 18 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 18 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 6.5A Dabartinis - sodrumas 9A