H60030-3PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H60030-3PR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Duomenų lapai: H60030-3PR.pdf
  • Pranešimas
H60030-3PR specifikacijos
Dalies numeris H60030-3PR Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4876 pcs Duomenų lapas H60030-3PR.pdf
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal, Pressure Plate
Serija H600 Orientacija -
Grandinių skaičius 3 Montavimo tipas Chassis Mount
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis - Naudoti su / susijusiais produktais Class K5, Class H
Išsamus aprašymas Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 30A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
H60030-3CR
H60030-3CR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Sandelyje: 4832 pcs
parsisiųsti: H60030-3CR.pdf
RFQ
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS
Sandelyje: 4233 pcs
parsisiųsti: H60060-1CR.pdf
RFQ
H60030-3P
H60030-3P