GMD-600MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMD-600MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas GMD 600MA BUSS FUSE
Duomenų lapai: GMD-600MA.pdf
  • Pranešimas
GMD-600MA specifikacijos
Dalies numeris GMD-600MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas GMD 600MA BUSS FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4406 pcs Duomenų lapas GMD-600MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GMD Atsakymo laikas Slow
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 3.1 Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GMD-630-R
GMD-630-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 23260 pcs
parsisiųsti: GMD-630-R.pdf
RFQ
GMD-4A
GMD-4A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM