GMD-200MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMD-200MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas GMD 200MA BUSS FUSE
Duomenų lapai: GMD-200MA.pdf
  • Pranešimas
GMD-200MA specifikacijos
Dalies numeris GMD-200MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas GMD 200MA BUSS FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5004 pcs Duomenų lapas GMD-200MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GMD Atsakymo laikas Slow
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 0.2 Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GMD-1A
GMD-1A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: GMD 1A BUSS FUSE
Sandelyje: 4054 pcs
parsisiųsti: GMD-1A.pdf
RFQ
GMD-2.5A
GMD-2.5A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 2.5
Sandelyje: 4865 pcs
parsisiųsti: GMD-2.5A.pdf
RFQ
GMD-2A
GMD-2A
apibūdinimas: GMD 2A BUSS FUSE
parsisiųsti: GMD-2A.pdf
GMD-250-R
GMD-250-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMD-250-R.pdf
GMD-2.5-R
GMD-2.5-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM