GMC-600MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMC-600MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F
Duomenų lapai: GMC-600MA.pdf
  • Pranešimas
GMC-600MA specifikacijos
Dalies numeris GMC-600MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5411 pcs Duomenų lapas GMC-600MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GMC Atsakymo laikas Medium
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 0.6 Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.282 Ohms Dabartinis įvertinimas 600mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CCC, CSA, MITI, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GMC-6.3-R
GMC-6.3-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Sandelyje: 28104 pcs
parsisiųsti: GMC-6.3-R.pdf
RFQ
GMC-6A
GMC-6A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: GMC 6.3A BUSS FUSE
Sandelyje: 5923 pcs
parsisiųsti: GMC-6A.pdf
RFQ
GMC-630MA
GMC-630MA
apibūdinimas: UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F
parsisiųsti: GMC-630MA.pdf
GMC-600-R
GMC-600-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMC-600-R.pdf
GMC-5A
GMC-5A
parsisiųsti: GMC-5A.pdf
GMC-630-R
GMC-630-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMC-630-R.pdf
apibūdinimas: FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMC-63-R.pdf
GMC-7-R
GMC-7-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMC-7-R.pdf
GMC-63MA
GMC-63MA
parsisiųsti: GMC-63MA.pdf
GMC-6-R
GMC-6-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 6A 125VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMC-6-R.pdf
GMC-500MA
GMC-500MA
apibūdinimas: GMC 500MA BUSS FUSE
parsisiųsti: GMC-500MA.pdf
GMC-6.3A
GMC-6.3A
apibūdinimas: GMC 6A BUSS FUSE
parsisiųsti: GMC-6.3A.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus