GMA-800MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMA-800MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas GMA 800MA BUSS FUSE
Duomenų lapai: GMA-800MA.pdf
  • Pranešimas
GMA-800MA specifikacijos
Dalies numeris GMA-800MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas GMA 800MA BUSS FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4817 pcs Duomenų lapas GMA-800MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GMA Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 0.7 Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.170 Ohms Dabartinis įvertinimas 800mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GMA.00.018.DB
GMA.00.018.DB
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: BEND RELIEF 1.8MM WHITE
Sandelyje: 4899 pcs
parsisiųsti: GMA.00.018.DB.pdf
RFQ
GMA-750MA
GMA-750MA
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: UL FAST ACTING 5MM GLASS FUSE 75
Sandelyje: 4309 pcs
parsisiųsti: GMA-750MA.pdf
RFQ
GMA-8A
GMA-8A
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: UL FAST ACTING 5MM GLASS FUSE 8A
parsisiųsti: GMA-8A.pdf
GMA-7A
GMA-7A
apibūdinimas: GMA 7A BUSS FUSE
parsisiųsti: GMA-7A.pdf
GMA-8-R
GMA-8-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 8A 125VAC 5X20MM