GMA-200MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMA-200MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas GMA 200MA BUSS FUSE
Duomenų lapai: GMA-200MA.pdf
  • Pranešimas
GMA-200MA specifikacijos
Dalies numeris GMA-200MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas GMA 200MA BUSS FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5247 pcs Duomenų lapas GMA-200MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GMA Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 0.001 Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Dabartinis įvertinimas 200mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GMA-2-R
GMA-2-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 43244 pcs
parsisiųsti: GMA-2-R.pdf
RFQ
GMA-3-R
GMA-3-R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 40297 pcs
parsisiųsti: GMA-3-R.pdf
RFQ
GMA-250-R
GMA-250-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMA-250-R.pdf
GMA-2A
GMA-2A
apibūdinimas: UL FAST ACTING 5MM GLASS FUSE 2A
parsisiųsti: GMA-2A.pdf
GMA-1A
GMA-1A
apibūdinimas: GMA 1A BUSS FUSE
parsisiųsti: GMA-1A.pdf
GMA-2.5A
GMA-2.5A
apibūdinimas: GMA 2.5A BUSS FUSE
parsisiųsti: GMA-2.5A.pdf
GMA-3.15-R
GMA-3.15-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM
parsisiųsti: GMA-3.15-R.pdf
GMA-2.5-R
GMA-2.5-R
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM