GDB-160MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDB-160MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Duomenų lapai: GDB-160MA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
GDB-160MA specifikacijos
Dalies numeris GDB-160MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas BUSS SMALL DIMENSION FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 16699 pcs Duomenų lapas GDB-160MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDB Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.008
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 9.1 Ohms Dabartinis įvertinimas 160mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A