GDA-800MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDA-800MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Duomenų lapai: GDA-800MA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
GDA-800MA specifikacijos
Dalies numeris GDA-800MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas BUSS SMALL DIMENSION FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 12043 pcs Duomenų lapas GDA-800MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDA Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 0.097 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.245 Ohms
Dabartinis įvertinimas 800mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1.5kA Patvirtinimai CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GDA.99.012.070SK
GDA.99.012.070SK
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: O-RING- SILICONE 1.2 X 0.7MM
Sandelyje: 5502 pcs
parsisiųsti:
RFQ
GDA-63MA
GDA-63MA
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 63MA 250VAC 5X20MM