GDA-200MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDA-200MA
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Duomenų lapai: GDA-200MA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
GDA-200MA specifikacijos
Dalies numeris GDA-200MA Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas BUSS SMALL DIMENSION FUSE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 14185 pcs Duomenų lapas GDA-200MA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija GDA Atsakymo laikas Fast
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Lydymasis I²t 0.02 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 6 Ohms
Dabartinis įvertinimas 200mA Spalva -