FWS-15A20F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWS-15A20F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FWS-15A20F
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 15A 1.4KVAC/1KVDC
Duomenų lapai: FWS-15A20F.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 729 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 729 pcs
  • Pranešimas
FWS-15A20F specifikacijos
Dalies numeris FWS-15A20F Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 15A 1.4KVAC/1KVDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 729 pcs Duomenų lapas FWS-15A20F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1kV Įtampos įvertinimas - AC 1.4kV
Dydis / Matmenys 0.807" Dia x 5.000" L (20.50mm x 127.00mm) Serija FWS
Lydymasis I²t 209 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 15A