FL11K200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FL11K200
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE LINK 200A 27KVAC
Duomenų lapai: 1.FL11K200.pdf2.FL11K200.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 629 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FL11K200 specifikacijos
Dalies numeris FL11K200 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE LINK 200A 27KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 629 pcs Duomenų lapas 1.FL11K200.pdf2.FL11K200.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 27kV Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 23.00" L (25.40mm x 584.20mm)
Serija Edison™ Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Fuse Link
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Fuse Link
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 200A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa -
Patvirtinimai - Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FL11K30
FL11K30
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 30A 27KVAC
Sandelyje: 3242 pcs
parsisiųsti: FL11K30.pdf
RFQ
FL11K50
FL11K50
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE LINK 50A 27KVAC
Sandelyje: 3605 pcs
parsisiųsti: FL11K50.pdf
RFQ
FL11K2
FL11K2
apibūdinimas: FUSE LINK 2A 27KVAC
parsisiųsti: FL11K2.pdf
FL11K20
FL11K20
apibūdinimas: FUSE LINK 20A 27KVAC
parsisiųsti: FL11K20.pdf
FL11K100
FL11K100
apibūdinimas: FUSE LINK 100A 27KVAC
parsisiųsti: FL11K100.pdf
FL11K140
FL11K140
apibūdinimas: FUSE LINK 140A 27KVAC
Sandelyje: 594 pcs
parsisiųsti: FL11K140.pdf
FL11K5
FL11K5
apibūdinimas: FUSE LINK 5A 27KVAC
parsisiųsti: FL11K5.pdf
FL11K15
FL11K15
apibūdinimas: FUSE LINK 15A 27KVAC
parsisiųsti: FL11K15.pdf
FL11K3
FL11K3
apibūdinimas: FUSE LINK 3A 27KVAC