F02B250V1AS
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F02B250V1AS
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 1A 250VAC
Duomenų lapai: F02B250V1AS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
F02B250V1AS specifikacijos
Dalies numeris F02B250V1AS Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 1A 250VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12254 pcs Duomenų lapas F02B250V1AS.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys -
Serija MIL-F-15160 Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė -
Kiti vardai Q7718660 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 1A Klasė -