ESD63M100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESD63M100
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR
Duomenų lapai: ESD63M100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
ESD63M100 specifikacijos
Dalies numeris ESD63M100 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1128 pcs Duomenų lapas ESD63M100.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 415V Dydis / Matmenys 0.827" Dia x 1.398" L (21.00mm x 35.50mm)
Serija ESD Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Alternating)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 12700
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 63A Klasė -